Vrijwilligers

Home/Organisatie/Vrijwilligers
Vrijwilligers 2018-02-14T09:55:32+00:00

Vrijwilligers

Naam Werkzaamheden Contact
 Margriet van Kalsbeek Verenigingskleding  margriet.van.kalsbeek@gvimpala.nl
 Margriet van Kalsbeek Wedstrijdsecretariaat  wedstrijd@gvimpala.nl
 Ronald Hassing  Technisch onderhoud/klusjesman
 Marnix Romp  Technisch onderhoud/klusjesman
 Sebastiaan van Gelder  Webmaster  website@gvimpala.nl
 Anneke Mensink  Notulen  notulen@gvimpala.nl
 Marthe Dortland  EHBO materialen  marthe.dortland@gvimpala.nl
 Henry Drachman  Fotograaf
 Anouk Ernsten  Fotograaf  anouk.ernsten@gvimpala.nl
 Marit den Haak  Fotograaf
 Marjolein de Vries  Fotograaf  marjolein.de.vries@gvimpala.nl
 Ghislaine de Rooij  Tekstschrijfster  ghislaine.de.rooij@gvimpala.nl
 Irene Sandker  Grafisch ontwerper

Schijf je ook in als vrijwilliger

GV Impala draait op de vrijwillige inzet van ouders en leden. Wij hopen dat ieder lid/ouder -af en toe- een handje helpt. Vul daarom in waar u goed in bent of waarmee u graag helpt en verstuur uw aanmelding:

Schoonmaken zaal/hal/materiaalTechnische zaken/reparatiesAssisteren tijdens lessenHelpen bij organiseren evenementenTijdens evenementen catering verzorgen of anders ondersteunenOpleiding tot jurylid volgenHelpen bij nieuwsbriefredactieOndersteunen financiele administratieOndersteunen bij urenverwerking leidingOndersteunen ledenadministratie(Tijdelijke) zitting in activiteitencommissie(Tijdelijke) zitting in sponsorcommissie/actiecommissie(Tijdelijke) zitting in ledenwervingBestuursfunctie/takenCoördinatie vrijwilligersU heeft een eigen bedrijf en wilt sponsor wordenIk wil helpen maar weet niet precies wat ik kan doen, bel mijIk word geen vrijwilliger, ik zie geen mogelijkheid iets te doen voor de vereniging

Anders, namelijk

Uw naam (verplicht)

Uw e-mail (verplicht)

Uw mobiel

Onderwerp