Leiding

Leiding 2018-10-22T22:27:19+00:00
Leiding Discipline Contact
Alice van Beek Turnen meisjes selectie alice.van.beek@gvimpala.nl
Geraldine Brouwer Turnen jongens wedstrijdgroep geraldine.brouwer@gvimpala.nl
Diane van den Bor Trampoline recreatie en selectie diane.van.den.bor@gvimpala.nl
Henny Bosman Turnen meisjes en jongens recreatie, ouder en kind gym henny.bosman@gvimpala.nl
Stephanie Cox Turnen meisjes recreatie en selectie stephanie.cox@gvimpala.nl
Louise Ditewig Turnen meisjes selectie lousie.ditewig@gvimpala.nl
Marthe Dortland Turnen meisjes recreatie/extra uur/selectie marthe.dortland@gvimpala.nl
Melvin van Eijndhoven Freerunnen melvin.van.eijndhoven@gvimpala.nl
Cor Jochemsen Turnen jongens selectie cor.jochemsen@gvimpala.nl
Tjerry Koeree Free runnen tjerry.koeree@gvimpala.nl
Nicole Kroeders Turnen meisjes recreatie nicole.kroeders@gvimpala.nl
Maryse Roelofsen 50+ en senioren maryse.roelofszen@gvimpala.nl
Jaschenka Schimmel Trampoline recreatie en hulp bij selectie francine.schonenburg@gvimpala.nl
Francine Schonenburg Turnen meisjes selectie jaschenka.schimmel@gvimpala.nl
Anouk Wallenburg Turnen jongens selectie anouk.wallenburg@gvimpala.nl
Danique, Femke, Lina, Lara en Anouk RG recreatie rg@gvimpala.nl
Hulpleiding Discipline E-mail
Celenka Schimmel Trampoline recreatie en selectie celenka.schimmel@gvimpala.nl
Samara Lindenberg Ritmische gym selectie samara.lindenberg@gvimpala.nl
Eline Flux Turnen dames selectie eline.flux@gvimpala.nl
Louise Ditewig Turnen dames selectie Louise.ditewig@gvimpala.nl
Hulpen/stagiairs Discipline
Esther Matijssen Stagiair jongens selectie woensdag en donderdag