Leiding

Leiding 2021-09-14T14:34:56+01:00
Leiding Discipline Contact
Alice Turnen meisjes selectie (do) alice@gvimpala.nl
Anja Senioren PlezierigFit anja@gvimpala.nl
Cor Turnen meisjes selectie (ma & do) cor@gvimpala.nl
Corine Ritmische gym (wo) corine@gvimpala.nl
Eline Turnen meisjes selectie (za) eline@gvimpala.nl
Francine Turnen meisjes selectie (di & za) francine@gvimpala.nl
Geraldine Turnen jongens recreatie (ma) geraldine@gvimpala.nl
Jolijn Turnen meisjes recreatie (wo) jolijn@gvimpala.nl
Katy Senioren+ (wo) katy@gvimpala.nl
Lara Kleuterturnen (za) en Ritmische gym (za) lara@gvimpala.nl
Marjolein Kleuterturnen (do), turnen meisjes en jongens mix (do) en turnen jongens recreatie (do) marjolein@gvimpala.nl
Marthe Turnen meisjes recreatie (wo & vr) en selectie (wo, vr & za) en ouder en kind (wo) marthe@gvimpala.nl
Maryse Senioren (ma) maryse@gvimpala.nl
Nicole Turnen meisjes recreatie (ma) nicole@gvimpala.nl
Stephanie Turnen meisjes recreatie (di & do) en selectie (ma &do) stephanie@gvimpala.nl
Susan Oudern en kind (vr) susan@gvimpala.nl
Hulpen/stagiairs Discipline
Aniek Turnen meisjes
Anita Turnen meisjes
Dagmar Kleuters & turnen meisjes
Mila Kleuters & turnen meisjes
Zenn Kleuters