Leiding

Leiding 2021-12-02T12:40:44+01:00

Afmelden voor een les of een opmerking plaatsen voor een leiding is het makkelijkst via de clubapp. Deze kunt u downloaden via:

Clubapp Google playstore (KLIK HIER) voor android

Clubapp Appstore (KLIK HIER) voor IOS apple. 

Aanmelden kan met het emailadres bekend bij Impala. Ziet u geen gegevens na aanmelden of ervaart u problemen? Stuur dan een mail naar leden@gvimpala.nl

Leiding Discipline Contact
Alice Turnen meisjes selectie (do) alice@gvimpala.nl
Anja Senioren PlezierigFit anja@gvimpala.nl
Cor Turnen meisjes selectie (ma & do) cor@gvimpala.nl
Corine Ritmische gym (wo) corine@gvimpala.nl
Eline Turnen meisjes selectie (za) eline@gvimpala.nl
Francine Turnen meisjes selectie (di & za) francine@gvimpala.nl
Geraldine Turnen jongens recreatie (ma) geraldine@gvimpala.nl
Jolijn Turnen meisjes recreatie (wo) jolijn@gvimpala.nl
Katy Senioren+ (wo) katy@gvimpala.nl
Larissa Kleuterturnen (za) larissa@gvimpala.nl
Marjolein Kleuterturnen (do), turnen meisjes en jongens mix (do) en turnen jongens recreatie (do) marjolein@gvimpala.nl
Marthe Turnen meisjes recreatie (wo & vr) en selectie (wo, vr & za) en ouder en kind (wo) marthe@gvimpala.nl
Maryse Senioren (ma) maryse@gvimpala.nl
Melvin Freerunnen (di) melvin@gvimpala.nl
Nicole Turnen meisjes recreatie (ma) nicole@gvimpala.nl
Stephanie Turnen meisjes recreatie (di & do) en selectie (ma &do) stephanie@gvimpala.nl
Susan Oudern en kind (vr) susan@gvimpala.nl
Hulpen/stagiairs Discipline
Aniek Turnen meisjes (vr)
Anita Turnen meisjes (ma & di)
Berber Kleuters & turnen meisjes en jongens (do)
Dagmar Kleuters & turnen meisjes en jongens (do)
Floor Turnen meisjes (di)
Gert-Jan Turnen jongens (ma)
Jaike Turnen meisjes selectie (wo & vr)
Mila Kleuters & turnen meisjes en jongens (do)
Nienke Turnen meisjes (vr)
Olivia Kleuters & turnen meisjes en jongens (do)
Susan Turnen meisjes (wo)
Waldo Turnen meisjes (di)
Zenn Kleuters (za)