Leiding

Leiding 2020-10-30T09:29:12+01:00
Leiding Discipline Contact
Alice Turnen meisjes selectie (ma) alice@gvimpala.nl
Anouk Ritmische gym (vr) anouk@gvimpala.nl
Cor Turnen jongens selectie (ma & do) eline@gvimpala.nl
Danique Ritmische gym (wo) danique@gvimpala.nl
Diane Trampoline recreatie en selectie (ma & vr) diane@gvimpala.nl
Eline Turnen meisjes selectie (za) eline@gvimpala.nl
Francine Turnen meisjes selectie (wo & za) francine@gvimpala.nl
Geraldine Turnen jongens wedstrijdgroep (ma) geraldine@gvimpala.nl
Henny Turnen meisjes en jongens recreatie henny@gvimpala.nl
Katy Senioren+ (wo) katy@gvimpala.nl
Lara Ritmische gym (wo) lara@gvimpala.nl
Lieze Turnen meisjes recreatie (wo), selectie meisjes (wo) en ouder en kind (wo) lieze@gvimpala.nl
Lina Ritmische gym (vr) lina@gvimpala.nl
Marjolein Kleuters (do) en turnen jongens wedstrijdgroep (do) marjolein@gvimpala.nl
Marthe Turnen meisjes recreatie (di, wo, do & vr) en selectie (di,wo, do & za), senioren (di) en ouder en kind (do & vr) marthe@gvimpala.nl
Maryse Senioren (ma) maryse@gvimpala.nl
Nicole Turnen meisjes recreatie (do) nicole@gvimpala.nl
Tjerry Turnen meisjes recreatie (wo & vr), turnen jongens recreatie (wo) en Freerunnen (wo & vr) tjerry@gvimpala.nl
Tycho Turnen jongens recreatie (ma) en Freerunnen (di) tycho@gvimpala.nl
Hulpen/stagiairs Discipline