Leiding

Leiding 2019-11-19T20:51:37+01:00
Leiding Discipline Contact
Alice Turnen meisjes selectie (ma) alice@gvimpala.nl
Anouk Turnen meisjes recreatie (vr) anouk@gvimpala.nl
Anouk Ritmische gym (za) anoukrg@gvimpala.nl
Cor Turnen jongens selectie (ma & do) eline@gvimpala.nl
Danique Ritmische gym (wo) danique@gvimpala.nl
Diane Trampoline recreatie en selectie (ma & vr) diane@gvimpala.nl
Eline Turnen meisjes selectie (za) eline@gvimpala.nl
Francine Turnen meisjes selectie (wo & za) francine@gvimpala.nl
Geraldine Turnen jongens wedstrijdgroep (do) geraldine@gvimpala.nl
Henny Turnen meisjes en jongens recreatie, peuter/kleuter en ouder en kind (di,wo, do & vr) henny@gvimpala.nl
Katy Senioren+ (wo) katy@gvimpala.nl
Lara Ritmische gym (wo) lara@gvimpala.nl
Lina Ritmische gym (za) lina@gvimpala.nl
Louise Turnen meisjes selectie en springgroep (ma, di & wo) louise@gvimpala.nl
Marjolein Turnen jongens wedstrijdgroep (vr) marjolein@gvimpala.nl
Marthe Turnen meisjes recreatie en selectie, senioren en ouder en kind (ma, di, wo, vr & za) marthe@gvimpala.nl
Maryse Senioren (ma) maryse@gvimpala.nl
Melvin Freerunnen (za) melvin@gvimpala.nl
Mischa Turnen jongens recreatie (di) mischa@gvimpala.nl
Stephanie Turnen meisjes selectie (ma & wo) stephanie@gvimpala.nl
Tjerry Freerunnen (wo & vr) tjerry@gvimpala.nl
Tycho Freerunnen (di) tycho@gvimpala.nl
Hulpen/stagiairs Discipline
Mariƫlle Stagiair Recreatie lessen
Ian Stagiair Gym Xperience
Jochem Stagiair Gym Xperience
Mischa Stagiair Gym Xperience
Kim Stagiair Recreatie lessen
Bouschra Stagiair Recreatie lessen
Tycho Stagiair Recreatie jongens