Leiding

Leiding 2020-03-09T14:40:35+01:00
Leiding Discipline Contact
Alice Turnen meisjes selectie (ma) alice@gvimpala.nl
Anouk Turnen meisjes recreatie (vr) anouk@gvimpala.nl
Anouk Ritmische gym (za) anoukrg@gvimpala.nl
Cor Turnen jongens selectie (ma & do) eline@gvimpala.nl
Danique Ritmische gym (wo) danique@gvimpala.nl
Diane Trampoline recreatie en selectie (ma & vr) diane@gvimpala.nl
Eline Turnen meisjes selectie (za) eline@gvimpala.nl
Francine Turnen meisjes selectie (wo & za) francine@gvimpala.nl
Geraldine Turnen jongens wedstrijdgroep (do) geraldine@gvimpala.nl
Henny Langdurig ziek henny@gvimpala.nl
Katy Senioren+ (wo) katy@gvimpala.nl
Lara Ritmische gym (wo) lara@gvimpala.nl
Lina Ritmische gym (za) lina@gvimpala.nl
Louise Turnen meisjes selectie en springgroep (ma, di & wo) louise@gvimpala.nl
Marielle Turnen meisjes recreatie (wo) marielle@gvimpala.nl
Marjolein Turnen meisjes (di) en jongens recreatie (wo), gymnastiek t/m 6 jaar en ouder en kind (do) Turnen jongens wedstrijdgroep (vr) marjolein@gvimpala.nl
Marthe Turnen meisjes recreatie (ma, di,wo & vr) en selectie (di,wo & za), senioren en ouder en kind (wo & vr) marthe@gvimpala.nl
Maryse Senioren (ma) maryse@gvimpala.nl
Melvin Freerunnen (za) melvin@gvimpala.nl
Mischa Turnen jongens recreatie (di) mischa@gvimpala.nl
Nicole Turnen meisjes recreatie (do) nicole@gvimpala.nl
Stephanie Turnen meisjes selectie (ma & wo) stephanie@gvimpala.nl
Tjerry Freerunnen (wo & vr) tjerry@gvimpala.nl
Tycho Freerunnen (di) tycho@gvimpala.nl
Hulpen/stagiairs Discipline
Mariƫlle Stagiair Recreatie lessen
Ian Stagiair Gym Xperience
Jochem Stagiair Gym Xperience
Mischa Stagiair Gym Xperience
Kim Stagiair Recreatie lessen
Bouschra Stagiair Recreatie lessen
Tycho Stagiair Recreatie jongens