Juryleden

Home/Organisatie/Juryleden
Juryleden 2018-02-14T10:00:30+00:00

Juryleden Turnen Dames

Naam Niveau
Marjolein de Vries turnen dames TD1  marjolein.de.vries@gvimpala.nl
Irene van de Brink turnen dames TD1  irene.van.de.brink@gvimpala.nl
Stephanie Cox turnen dames TD1  stephanie.cox@gvimpala.nl
Nicole Kroeders turnen dames TD1  nicole.kroeders@gvimpala.nl
Marita Adams turnen dames TD1 – TD2  marita.adams.@gvimpala.nl
Wilma Ditewig turnen dames TD1 – TD2
Marthe Dortland turnen dames TD1  marthe.dortland@gvimpala.nl
Bianca Drachman turnen dames TD1  binaca.drachman@gvimpala.nl
Francine Schonenburg turnen dames TD1 -TD2 – TD3  francine.schonenburg@gvimpala.nl
Ria Kramer turnen dames TD1 – TD2 – TD3  ria.kramer@gvimpala.nl

Juryleden Turnen Heren

Naam Niveau
Gerda Luijs turnen heren TH1 – TH2 – TH3  gerda.luijs@gvimpala.nl
Marjolein de Vries turnen heren TH1 – TH2 – TH3  marjolein.de.vries@gvimpala.nl

Juryleden Trampoline

Naam Niveau
Jenneke Gevers trampoline TR1  jenneke.gevers@gvimpala.nl
Adje Maarsseveen trampoline TR1  adje.maarsseveen@gvimpala.nl
Marjolein de Vries trampoline TR1 – TR2  marjolein.de.vries@gvimpala.nl
Diane van der Bor trampoline TR1 – TR2 – TR3

Juryleden Ritmisch Gym

Naam Niveau
Liske Bunnik ritmisch gym niveau 4  liske.bunnik@gvimpala.nl
Tanja van der Kooi ritmisch gym niveau 4  tanja.van.der.kooi@gvimpala.nl