Lesrooster

Home/Lesrooster
Lesrooster 2020-08-04T07:47:18+01:00

*** CONCEPTROOSTER 2020-2021***

Dit is enkel het recreatieve rooster. Voor aanmeldingen selectie of plusgroepen mailen naar leden@gvimpala.nl. LETOP! Gebruik onderstaande button als u proeflessen wilt vanaf 1 september 2020.

Ouderen en senioren gymnastiek Dag Begintijd Eindtijd Locatie Leiding
50+ gym maandag 19:30 20:30 Atlas Maryse
Senioren+ gym woensdag 14:15 15:15 Atlas Katy
Plezierig Fit woensdag 14:45 15:45 Antares Anja
Trampoline Dag Begintijd Eindtijd Locatie Leiding
Trampoline recreatie vrijdag 16:45 18:00 Sporthal Buiningpark Diane/Jaschenka
Free runnen/tricks Dag Begintijd Eindtijd Locatie Leiding
Free runnen / fitsport 8/9/10 jaar dinsdag 18:00 19:00 Turnhal Tycho
Free runnen / fitsport 10/11 jaar dinsdag 19:00 20:00 Turnhal Tycho
Free runnen / fitsport 12 jaar en ouder dinsdag 20:00 21:00 Turnhal Tycho
Free runnen / fitsport 8/9/10 jaar woensdag 18:00 19:00 Antares Tjerry
Free runnen / fitsport 11 jaar en ouder woensdag 19:00 20:00 Antares Tjerry
Free runnen / fitsport 8/9 jaar vrijdag 19:00 20:00 Antares Tjerry
Free runnen / fitsport 10/11 jaar vrijdag 19:00 20:00 Antares Tjerry
Free runnen / fitsport 12 jaar en ouder vrijdag 19:00 20:00 Antares Tjerry
Ritmische gymnastiek Dag Begintijd Eindtijd Locatie Leiding
Ritmische gym woensdag 17:00 18:00 Antares Danique/Lara
Ritmische gym vrijdag 17:00 18:00 Turnhal Buiningpark Lina/Anouk
Voor de jongsten Dag Begintijd Eindtijd Locatie Leiding
Jongens en meisjes, 4/5/6 jaar donderdag 15:30 16:30 Turnhal Buiningpark Carola
Ouder en kind/peuter gym van 1 t/m 3 jaar woensdag 09:00 10:00 Turnhal Buiningpark Lieze
Ouder en kind/peuter gym van 1 t/m 3 jaar donderdag 09:00 10:00 Turnhal Buiningpark Marthe
Ouder en kind/peuter gym van 1 t/m 3 jaar vrijdag 09:30 10:30 Turnhal Buiningpark Marthe
Turnen jongens Dag Begintijd Eindtijd Locatie Leiding
Turnen jongens 6 t/m 10 jaar maandag 16:00 17:00 Turnhal Buiningpark Tycho
Turnen jongens 5 t/m 8 jaar woensdag 16:30 17:30 Antares Tjerry
Turnen meisjes Dag Begintijd Eindtijd Locatie Leiding
Turnen meisjes 6/7/8 jaar dinsdag 16:00 17:00 Turnhal Buiningpark Marthe
Turnen meisjes 9/10/11 jaar dinsdag 17:00 18:00 Turnhal Buiningpark Marthe
Turnen meisjes 5/6/7 jaar woensdag 14:30 15:30 Turnhal Buiningpark Marthe / Lieze
Turnen meisjes 10/11/12 jaar woensdag 17:30 18:30 Turnhal Buiningpark Marthe / Lieze
Turnen meisjes 6/7 jaar donderdag 14:30 15:30 Turnhal Buiningpark Nicole
Turnen meisjes 7/8 jaar donderdag 15:30 16:30 Turnhal Buiningpark Nicole
Turnen meisjes 8/9 jaar donderdag 16:30 17:30 Turnhal Buiningpark Nicole
Turnen meisjes 10/11 jaar donderdag 17:00 18:00 Turnhal Buiningpark Marthe
Turnen meisjes 5/6/7 jaar vrijdag 14:30 15:30 Turnhal Buiningpark Marthe
Turnen meisjes 8/9 jaar vrijdag 15:30 16:30 Turnhal Buiningpark Marthe
Turnen meisjes 10/11/12 jaar vrijdag 19:00 20:00 Turnhal Buiningpark Marthe
Turnen meisjes 12 jaar en ouder vrijdag 20:00 21:00 Turnhal Buiningpark Marthe
Turnen meisjes 5/6/7 jaar woensdag 14:30 15:30 Antares Tjerry
Turnen meisjes 8/9 jaar vrijdag 15:30 16:30 Antares Tjerry
Turnen meisjes 5/6/7 jaar vrijdag 14:30 15:30 Antares Tjerry
Turnen meisjes 8/9 jaar vrijdag 15:30 16:30 Antares Tjerry
Oud selectie Dag Begintijd Eindtijd Zaal Leiding
Oud Selectie / Vrij trainen 16+ Woensdag 20:30 22:00 Turnhal Buiningpark ***