Lesrooster

Home/Lesrooster
Lesrooster 2020-03-09T12:43:44+01:00

***  ROOSTER 2019-2020***

Dit is enkel het recreatieve rooster. Voor aanmeldingen selectie of plusgroepen mailen naar leden@gvimpala.nl

Ouderen en senioren gymnastiek Dag Begintijd Eindtijd Zaal Leiding
55+ gym maandag 19:30 20:30 Atlas Maryse
Senioren+ gym woensdag 14:00 15:00 Atlas Katy
Plezierig Fit woensdag 14:45 15:45 Antares Anja
Trampoline Dag Begintijd Eindtijd Zaal Leiding
Trampoline recreatie maandag 16:45  18:00 Sporthal Buiningpark Jaschenka/Celenka
Trampoline recreatie vrijdag 16:45 18:00 Sporthal Buiningpark Diane
Free runnen/tricks Dag Begintijd Eindtijd Zaal Leiding
Free runnen 8 t/m 10 jaar dinsdag 18:00 19:00 Antares Mischa
Free runnen 10/11 jaar dinsdag 19:00 20:00 Antares Tycho
Free runnen 11 jaar en ouder dinsdag 20:00 21:00 Antares Tycho
Free runnen 8 t/m 10 jaar woensdag 18:00 19:00 Antares Tjerry
Free runnen 10 jaar en ouder —VOL— woensdag 19:00 20:00 Antares Tjerry
Free runnen 8 t/m 10 jaar vrijdag 18:00 19:00 Antares Tjerry
Free runnen 10 jaar en ouder —VOL— vrijdag 19:00 10:00 Antares Tjerry
Free runnen/tricks 8 t/m 13 jaar —VOL— zaterdag 14:00 15:00 Turnhal Melvin
Ritmische gymnastiek Dag Begintijd Eindtijd Zaal Leiding
Ritmische gym woensdag 15:00 16:00 Antares Danique/Lara
Ritmische gym zaterdag 11:00 12:00 Antares Lina/Anouk
Springgroep Dag Begintijd Eindtijd Zaal Leiding
Springroep 11 jaar en ouder dinsdag 19:00 20:30 Turnhal Buiningpark Louise
Voor de jongsten Dag Begintijd Eindtijd Zaal Leiding
Jongens en meisjes, t/m 6 jaar donderdag 15:30 16:30 Turnhal Buiningpark Marjolein
Ouder en kind/peuter gym van 1 t/m 3 jaar woensdag 09:00 10:00 Turnhal Buiningpark Marthe/Marjolein
Ouder en kind/peuter gym van 1 t/m 3 jaar donderdag 09:00 10:00 Turnhal Buiningpark Marjolein
Ouder en kind/peuter gym van 1 t/m 3 jaar vrijdag 09:00 10:00 Turnhal Buiningpark Marthe
Jongen en meisjes, t/m 6 jaar vrijdag 14:30 15:30 Turnhal Buiningpark Marthe
Turnen jongens Dag Begintijd Eindtijd Zaal Leiding
 Turnen jongens 6 t/m 8 jaar dinsdag 15:00 16:00 Turnhal Buiningpark Mischa
 Turnen jongens 8 t/m 10 jaar dinsdag 16:00 17:oo Turnhal Buiningpark Mischa
 Turnen jongens 5 t/m 9 jaar —VOL— woensdag 16:30 17:30 Antares Tycho
Turnen meisjes Dag Begintijd Eindtijd Zaal Leiding
Turnen meisjes 5 t/m 7 jaar woensdag 14:30 15:30 Antares Mariëlle
Turnen meisjes 7 t/m 9 jaar woensdag 15:30 16:30 Antares Mariëlle
Turnen meisjes 5 t/m 7 jaar vrijdag 14:30 15:30 Antares Anouk
Turnen meisjes 8/9 jaar vrijdag 15:30 16:30 Antares Anouk
Turnen meisjes 9/10 jaar vrijdag 16:30 17:30 Antares Tjerry
Turnen meisjes 7 t/m 10 jaar maandag 15:30 16:30 Turnhal Buiningpark Marthe
Turnen meisjes 11 jaar en ouder maandag 16:30 17:30 Turnhal Buiningpark Marthe
Turnen meisjes 5 t/m 7 jaar dinsdag 15:00 16:00 Turnhal Buiningpark Marjolein
Turnen meisjes 8/9 jaar dinsdag 16:00 17:00 Turnhal Buiningpark Marjolein
Turnen meisjes 10 jaar en ouder dinsdag 17:00 18:00 Turnhal Buiningpark Marthe
Turnen meisjes 6 t/m 9 jaar woensdag 14:30 15:30 Turnhal Buiningpark Marthe
Turnen meisjes 10+ —VOL— woensdag 17:00 18:00 Turnhal Buiningpark Marthe
Turnen meisjes 6 /7 jaar donderdag 15:00 16:00 Turnhal Buiningpark Nicole
Turnen meisjes 8/9 jaar —VOL— donderdag 16:00 17:00 Turnhal Buiningpark Nicole
Turnen meisjes 9/10 jaar —VOL— donderdag 17:00 18:00 Turnhal Buiningpark Nicole
Gymnastiek J/M t/m 6 jaar vrijdag 14:30 15:30 Turnhal Buiningpark Marthe
Turnen meisjes 6/7 jaar vrijdag 15:30 16:30 Turnhal Buiningpark Marthe
Turnen meisjes 7/8 jaar vrijdag 16:30 17:30 Turnhal Buiningpark Marthe
Turnen meisjes 9/10 jaar vrijdag 17:30 18:30 Turnhal Buiningpark Marthe
Turnen meisjes 10/11 jaar vrijdag 18:30 19:30 Turnhal Buiningpark Marthe
Turnen meisjes 12 jaar en ouder vrijdag 19:30 20:30 Turnhal Buiningpark Marthe
Oud selectie Dag Begintijd Eindtijd Zaal Leiding
Oud-selectie 16 jaar en ouder woensdag 20:30 22:00 Turnhal Buiningpark Zelf trainen